Návrhy vyhľadávania

Moderná riadiaca technika pre domácnosť a bazén

Podľa motta „všade dobre, doma najlepšie“ si nechal jeden švajčiarsky manželský pár pri stavbe nového rodinného domu naprojektovať v záhrade hneď aj bazén. Čerešnička na torte: Ovládanie bazéna DULCOMARIN® II je prepojené so systémom riadenia domácnosti a obsluhuje sa pohodlne prostredníctvom tabletu.

Poloha na svahu? Sieťové prepojenie? Všetko sa dá!

Miesto toho, aby ste strávili celé hodiny v lietadle a nakoniec sa delili s mnohými ďalšími ľuďmi o hotelový bazén, môžete predsa rovnako dobre relaxovať aj doma. Takto uvažoval aj švajčiarsky manželský pár a pri stavbe rodinného domu to urobil perfektne. Mala to byť pekná záhrada s bazénom, ktorá by sa hodila k modernému vzhľadu usadlosti. Technické komponenty sa mali nenápadne včleniť do prostredia a ovládať pohodlne a centrálne. Tejto úlohy sa spoločne zhostili architekt poverenej firmy na stavbu bazéna a vlastníci. Tvrdým orieškom bola poloha pozemku v Zürcher Oberland. Najskôr sa zrealizovalo zabezpečenie svahu a terénne úpravy, následne začalo osádzanie elegantného bazéna z ušľachtilej ocele.

Kľúčové údaje

  • Bazén z ušľachtilej ocele (9,80 x 3,60 x 1,50 m) zabudovaný na súkromnom pozemku na svahu
  • Prepojenie riadenia bazéna so systémom riadenia domácnosti
  • Centrálne riadenie všetkých vodných atrakcií a regulácia kvality vody prostredníctvom tabletu

Najnovšia technológia pre čistú vodu v bazéne

Zabudovaný bazén z ušľachtilej ocele s rozmermi 9,80 x 3,60 x 1,50 metra je ušľachtilou alternatívou k bežnému polyesterovému bazénu. Do stavebnej jamy bol osadený v jednom kuse pomocou žeriavu. V lete 2017 v priebeh u14 dní inštalovala renomovaná spoločnosť Woodtli Schwimmbadtechnik GmbH z mesta Wetzikon aj potrebné komponenty na úpravu a dezinfekciu vody v bazéne. Pri meracej a regulačnej technike špecialisti firmy Woodtli už roky dôverujú najmodernejším prístrojom spoločnosti ProMinent Dosiertechnik AG. V tomto prípade bol použitý nahotovo montovaný dávkovací systém typu DULCODOS® Pool s integrovaným meracím a regulačným prístrojom DULCOMARIN® II, s hadicovým čerpadlom DULCO®flex DF2a na presné dávkovanie dezinfekčných prostriedkov, ako aj s kompaktným regulátorom DULCOMETER® na analýzu vody. Všetky komponenty sú navzájom prepojené cez dátovú zbernicu CAN. DULCOMARIN® II navyše komunikuje navyše s riadiacim systémom domácnosti.

Perfektný relax doma

Vlastníci domu sú viac ako spokojní: Komponenty na úpravu vody sú umiestnené v oddelenej technickej miestnosti, nikde nevidieť káble a všetky prevádzkové stavy sa prehľadne zobrazujú na tablete. Protiprúdové zariadenie, osvetlenie, sedacia lavička so vzdušným vírom a kryt bazéna ako aj všetky parametre hygieny bazénovej vody sú kontrolované a riadené centrálne. Prostredníctvom prevádzkového režimu EcoMode meracieho a regulačného prístroja DULCOMARIN® II a automatického poklesu obehového výkonu mimo doby využitia sa šetrí energia a znižujú prevádzkové náklady. Celkovo ekonomické ako aj ekologicky presvedčivé riešenie, estetické a technicky aktuálne. Relaxovať a udržiavať sa vo forme vo vlastnom bazéne – Švajčiari vedia, ako na to!

  • Harmonická integrácia bazéna z ušľachtilej ocele do usadlosti
  • Spoľahlivá úprava a dezinfekcia bazénovej vody
  • Umiestnenie všetkých komponentov v oddelenej miestnosti
  • Pohodlné a centrálne riadenie viacerých vodných atrakcií prostredníctvom riadiaceho systému domácnosti a pripojení k aplikáciám.
  • Prehľadné zobrazenie a jednoduchá kontrola hygienických parametrov prostredníctvom tabletu.
  • Úspora energie vďaka meraciemu a regulačnému prístroju DULCOMARIN® II

Použité produkty - Moderná riadiaca technika pre domácnosť a bazén

Kontaktujte nás

František Grejták

Managing Director, ProMinent Slovensko, s.r.o.

»Môj tím a ja sme vám kedykoľvek k dispozícii. Pošlite nám otázku.«

+421248200111-16 
Zaslať dopyt   

Zatvoriť formulár

Váš dopyt

Osobné údaje


Ďalší produkt +
Príloha k súboru Veľkosť súboru max. 10 MB
Nahrať Ďalší súbor

Osobné údaje


Skontrolujte, prosím, svoje zadania a vyplňte všetky povinné polia.
*Povinné polia

Kontrola a odoslanie


Osobné údaje:
Oslovenie
Názov
Priezvisko  
Meno  
Spoločnosť
Zákaznícke číslo
E-mailová adresa
Telefónne číslo
Ulica
Číslo domu
Mesto  
Krajina
Spätný telefonát Áno

Krok späť

ProMinent Newsletter - najnovšie správy na mieru! Predplaťte si teraz