Návrhy vyhľadávania

Nasávací nadstavec s nepretržitým meraním výšky hladiny

Marec 2021

Chemikálie dôjdu vždy v momente, kedy to najmenej čakáte. Vďaka novým nasávacím nadstavcom ProMinent je to minulosť. Starajú sa nielen o spoľahlivý odber kvapalín, ale aj súčasne zaznamenávajú aktuálnu hladinu náplne.

Predikcia kapacity chemikálií zabraňuje výpadkom vo výrobe

V spojení s membránovými dávkovacími čerpadlami typového radu GMXa a GXLa, ako aj hadicovými dávkovacími čerpadlami typového radu DFXa sa meria hladina náplne v zásobníkoch až do 30 litrov a zobrazuje na displeji čerpadla. Výška hladiny náplne sa môže uvádzať v percentách alebo v litroch. Vďaka tomu je možné včas dopĺňať chemikálie. Potenciál sa môže naplno prejaviť, keď sa čerpadlo spolu s nasávacím nadstavcom na nepretržité meranie pripojí na DULCOnneX . Spotreba sa zaznamenáva a zobrazuje graficky a umožňuje používateľovi neustály prehľad o zásobníkoch a včasné dopĺňanie.

Snímanie vodivých kvapalín

Sníma všetky vodivé kvapaliny s dielektrickou konštantou viac ako 30. Tieto hodnoty vykazujú takmer všetky vodné kyseliny alebo lúhy. Je možné merať aj bežne používané médium ako chlórový bieliaci lúh. Vo vzťahu k meracej dráhe 460 mm je presnosť merania hladiny náplne 2,5 %, individuálne nastaviteľné prahy výstrahy a chyby umožňujú napríklad pri výške hladiny náplne 20 % spustenie výstrahy a pri 5 % výšky hladiny náplne spustenie chybového hlásenia.

Monitorovanie zariadenia v reálnom čase nezávisle od miesta

Ďalšie možnosti ponúka napojenie na platformu DULCOnneX, digitálne riešenie manažmentu kvapalín od spoločnosti ProMinent. Vďaka tomu je možné snímať a monitorovať všetky dôležité údaje čerpadla vrátane pripojeného nasávacieho nadstavca v reálnom čase. Rozhodujúca výhoda: okrem toho sa zobrazuje zostatková kapacita – napr. či obsah zásobníka vydrží ešte dva alebo tri dni. Presná doba trvania sa vypočíta z dávkovaného množstva čerpadla a hladiny náplne. Takto je možné spoľahlivo zabrániť výpadku výroby alebo procesu v dôsledku chýbajúcich chemikálií. Vďaka tomu je možné včas vymieňať alebo dopĺňať zásobníky.

Kontaktujte nás

František Grejták

Managing Director, ProMinent Slovensko, s.r.o.

»Môj tím a ja sme vám kedykoľvek k dispozícii. Pošlite nám otázku.«

+421248200111-16 
Zaslať dopyt   

Zatvoriť formulár

Váš dopyt

Osobné údaje


Príloha k súboru Veľkosť súboru max. 10 MB
Nahrať Ďalší súbor

Osobné údaje


Skontrolujte, prosím, svoje zadania a vyplňte všetky povinné polia.
*Povinné polia

Kontrola a odoslanie


Osobné údaje:
Oslovenie
Názov
Priezvisko  
Meno  
Spoločnosť
Zákaznícke číslo
E-mailová adresa
Telefónne číslo
Ulica
Číslo domu
Mesto  
Krajina
Spätný telefonát Áno

Krok späť

Novinky a udalosti

ProMinent Newsletter - najnovšie správy na mieru! Predplaťte si teraz