Návrhy vyhľadávania
NOVINKA

Voda je jej živel – ProMinent podporuje plavkyňu Sarah Köhlerovú

Sarah Köhlerová exceluje vo voľnom štýle. Mladá plavkyňa z Heidelbergu neustále láme rekordy vo svojej obľúbenej disciplíne. Jej ctižiadostivosť a pevná vôľa je pôsobivá. Zlato a striebro z ME už má. Jej ďalším cieľom je olympiáda 2020 v Tokyu.

ProMinent podporuje mladé talenty z regiónu. Voľba samozrejme padla na 25-ročnú Sarah Köhlerovú. Veď v konečnom dôsledku so spoločnosťou ProMinent zdieľa vášeň pre vodu. Mladá športovkyňa si vyplávala tituly a rekordy po celom svete. V decembri 2017 získala na ME v Kodani zlato a striebro. Ako prvá nemecká plavkyňa vôbec pokorila magickú štvorminútovú hranicu. V apríli 2018 nasledoval nemecký rekord na 1 500 metrov vo voľnom štýle v Štokholme. Rodáčka z Frankfurtu prišla v roku 2012 za štúdiom do Heidelbergu a využila tam tréningové možnosti na v olympijskom areáli. Napriek tomu však zostala verná svojmu domovskému klubu SG Frankfurt.

Olympijský sen

Športovci potrebujú ciele. Pre Sarah Köhlerovú je ním olympiáda 2020 v Tokyu, pretože jej najväčším snom je olympijská medaila. Preto trénuje až desaťkrát týždenne. Neustále sa rozvíjať a dávať si výzvy s cieľom dosahovať špičkové výkony – to si u nás v spoločnosti ProMinent ceníme, pretože to aj nás ženie vpred.

Podporovať prostredníctvom sponzoringu

Keďže športovci takmer výlučne sami znášajú náklady na súťaže a cestovanie, sponzoring im uľahčuje život. Sarah Köhlerovú podporujeme od októbra 2017, aby sa mohla naplno a kompletne koncentrovať na plávanie – a na štúdium práva na univerzite v Heidelbergu, ktoré má tiež ako „bokovku“ popri športe.

Voda je jej živel

Sarah Köhlerová trénuje niekoľko hodín denne. Kto strávi toľko času v plaveckom bazéne, dokáže oceniť vysokú kvalitu vody. ProMinent vyvíja inovatívne riešenia pre úpravu vody v plaveckých bazénoch. Sotva by ste našli lepšiu východiskovú pozíciu pre partnerstvo pri sponzoringu. Našim cieľom je, aby si plavci, kúpeľní hostia a návštevníci zariadení wellness mohli vychutnať najvyššiu kvalitu vody. Zodpovedná úloha, ktorú preberá ProMinent ako poskytovateľ kompletných technologických riešení úpravy vody a ktorej výsledok dokáže Sarah Köhlerová oceniť.

Ďalšie angažmán

ProMinent Newsletter - najnovšie správy na mieru! Predplaťte si teraz