Návrhy vyhľadávania

Príspevok na núdzovú nemocnicu na boj proti koronavírusu

Marec 2020

Na boj proti šíreniu koronavírusu v čínskom meste Wu-chan boli v najkratšom možnom čase zriadené viaceré provizórne nemocnice. Spoločnosť ProMinent China jednej z nich darovala dve zariadenia na úpravu vody pomocou oxidu chloričitého.

Po vypuknutí epidémie koronavírusu v regióne Wu-chan bola už 8. februára 2020 uvedená do prevádzky druhá provizórna nemocnica. Nemocnica Lej-šen-šan má kapacitu 1 500 pacientov. Pozostáva z 3 300 prefabrikovaných jednotiek pre oblasť zdravotníckej izolácie, oblasť pobytu pracovníkov nemocnice, ako aj logistickú oblasť. Spoločnosť ProMinent ihneď konala ešte počas dvojtýždňovej fázy výstavby:

okamžite boli dodané dve zariadenia typu Bello Zon® CDEb . Inštaláciu a uvedenie do prevádzky priamo na mieste prebrali na seba samotní pracovníci ProMinent China a uskutočnili v priebehu len troch dní.

Zariadenia na oxid chloričitý sa používajú na úpravu a dezinfekciu odpadových vôd v zdravotníckych zariadeniach a tým významne prispievajú k hladkému priebehu procesov v nemocniciach. Spoločnosť ProMinent China už pred 17 rokmi pri vypuknutí epidémie vírusu SARS darovala núdzovej nemocnici zariadenie na oxid chloričitý. Preto bolo samozrejmé, že aj v tejto kritickej situácii ihneď začala konať.

Kontaktujte nás

František Grejták

Managing Director, ProMinent Slovensko, s.r.o.

»Môj tím a ja sme vám kedykoľvek k dispozícii. Pošlite nám otázku.«

+421248200111-16 
Zaslať dopyt   

Zatvoriť formulár

Váš dopyt

Osobné údaje


Príloha k súboru Veľkosť súboru max. 10 MB
Nahrať Ďalší súbor

Osobné údaje


Skontrolujte, prosím, svoje zadania a vyplňte všetky povinné polia.
*Povinné polia

Kontrola a odoslanie


Osobné údaje:
Oslovenie
Názov
Priezvisko  
Meno  
Spoločnosť
Zákaznícke číslo
E-mailová adresa
Telefónne číslo
Ulica
Číslo domu
Mesto  
Krajina
Spätný telefonát Áno

Krok späť

ProMinent Newsletter - najnovšie správy na mieru! Predplaťte si teraz